Zrození lásky

Meditační online program Zrození lásky

Máme před sebou poslední dny do Vánoc

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Svátky něhy a lásky. Snažte se si udržet tuto energii v nitru. Svátky Vánoc slavíme jako připomínku na zrození Ježíše Krista. Ježíš pro mě osobně byl více než osobou našich dějin. Byl úžasným nadpřirozeným světcem. Jeho energie je stále tak živá jako tenkrát a proto stojí za to si říct, jak se s tímto mistrem můžeme spojit. Ježíš na tuto planetu přináší poselství bezpodmínečné lásky a právě skrze tuto energii bezpodmínečné lásky se k němu můžeme naklonit a nasát jeho milost.

Udělej z Ježíše svého partnera duše

Sedni si v tichosti a mluv s ním. Pozvi jej do svého těla, do svého srdce navždy. Vnímej Ježíše jako svého nejbližšího přítele. Jako partnera duše. Sdílej s ním vše, co prožíváš. Nauč se k němu do svého srdce chodit pro radu i energii, pro sílu i pochopení. On Ti ukáže cestu k lásce.

Program začíná 25.12.2017 před usnutím a končí na úplněk ohňovým rituálem 2.1.2017

Pojďme spolu s Ježíšem nechat v nás zrodit lásku. V rámci tohoto vánočního programu si dovolíme prožít lásku v srdci a budeme se snažit o splynutí v kristově vědomí jednoty.

V rámci programu budou probíhat meditace, ovšem každý účastník bude moci setrvat v pohodlí domova. Meditace budeme směřovat na 22.hodinu nebo komu to ten den nevyjde, pak před usnutím.

Můžete se  těšit na podpůrné články i  skupinu pro sdílení.

Co se bude dít? 

25.12.2017 -  První den života našeho nového vědomí, našeho nového života v bezpodmínečné lásce

Tento den započneme s naším novým nastavením, naším novým  životem. Prožijeme si společně zrod spolu s Ježíšem a procítíme jeho požehnání. Večer se poprvé spojíme s Ježíšem a poprosíme o společné přání. Pro tento den si nachystejte fotku Ježíše a svíčku. Pokud budete chtít, můžete k fotce postavit bílé růže. Na začátku procesu je také vhodné rozbít kokos ve společném přání.

26.12.2017 - Povídání o kristově vědomí a jednotě

Kristovo vědomí je zrození toho vědomí posvátné čistoty v nás, ke kterému bude tento program směřovat.

27.12.2017 - Proč se spojovat právě s Ježíšem? Je rozdíl mezi spojením s Ježíšem a jiným mistrem?

28.12.2017 - Co znamená Ježíšova generace

29.12.2017 - Právě se v Tobě rodí ta nejvyšší pozitivní síla

30.12.2017 - Splynutí s Ježíšem - příběh Ramakrišny Paramhansy

31.1.2017 -  Nový rok a s ním i nová úroveň vědomí

1.1.2017 - Kristovo vědomí 

2.1.2018 - Posvátný oheň k ukotvení našeho kristova vědomí v nás od 14:00 hodin na Jurance v Jundrově (Brno).

Na posvátný oheň si přineste bílou a červenou růži, živý kokosový ořech a dvě vonné  tyčinky. Kdo by nemohl přijít osobně, informace k dálkovému přenosu zašlu zvlášť. Posvátný oheň se platí zvlášť obvyklou cenou 504 Kč.

Energetické vyrovnání za tvorbu programu:

  • 1008Kč
  • snížená cena pro maminky samoživitelky, studenty, důchodce či nevýdělečné osoby: 720 Kč

10% z vybraných peněz bude posláno na charitativní projekt Bábova prostředná tabule, který každou neděli zajišťuje krmení lidí v nouzi či bez domova teplým jídlem.

 

Nenech se zmást, Ježíš nepřináší žádné náboženství.

Ježíšovo náboženství je náboženstvím lásky a to je i moje. Má víra je láska. Věřím v lásku a to v  tu  bezpodmínečnou lásku. Putuji za ní na cestě mým  životem, učím se od ní a skrze ni i rostu.