Pro zobrazení akcí pouze pro studenty Univerzity Duše, se prosím přihlašte.

Červen 2019

Žítková

Mé drahé úžasné ženy, pokud Vás také jako mně volá síla Matky přírody, srdečně Vás zvu do překrásného kraje Bílých Karpat na ženský meditační víkend. Pojedeme do míst, kde žily velice silné léčitelky zvané bohyně – na Žítkovou. Nevybraly si toto místo ovšem jen tak. Jedná se o velice silně energetické místo na naší planetě, které pročišťuje naše čakry, nabíjí naši duši silnými energiemi a spojuje nás s Božskou Matkou. Stejně jako tenkrát toto místo volalo silné léčitelky, zavolalo nyní i mě a vybrala jsem si jej letos k nabíjejícímu léčivému víkendu.

Na co se můžete těšit:
– procházky po dechberoucích zákoutích naší vlasti
– silný očistný rituál s vodou
– proces osobní mantry – nacítění osobní vibrace své duše
– prohlídku a meditaci v domě poslední bohyně Irmy Gabrhelové na silovém místě křížení energetických drah.
– kundalini jógu s Petrou Cavallaro
– procítění vlastní ženské síly a spojení s Božskou Matkou
– posvátný ohňový rituál pro spálení bloků a karem v ženské linii

Cena zahrnuje prohlídku a meditaci v domečku Irmy Gabrhelové, polopenzi, ubytování, jógu i energetické vedení včetně kurzovného.

Kapacita: 17 žen, pro rezervaci Vašeho místa je potřeba vytvořit objednávku (tím, že koupíte tento produkt) a zaplatit nevratnou zálohu 2.000Kč.

Ubytování bude v krásném dřevěném domečku přímo ve vesnici Žítková.

 

Květen 2019

Iniciace do prvního ročníku

Mé drahé božské ženy, které cítíte velké volání po aktivaci vnitřní síly, zvládnutí stále se opakujících témat ve Vašem životě a dojití k vnitřní harmonii, srdečně Vás zvu ke studiu ucelené duchovní cesty - do Univerzity Duše.
Iniciace proběhne 18.5.2019 od 14 hodin na zahradě v Brně.
V rámci iniciace bude posvátný ohňový rituál a také osobní přijetí každé studentky, vytvoření ochranného prostoru pro její duchovní práci a energetická transmise.

Těším se na Vás!

Více informací na: https://barbarasuskova.cz/univerzita-duse/

Jupí! Jedeme na GOZO 2019!

💛 ZÁJEZD plně NAPLNĚN 💛
Mé drahé úžasné ženy, ráda bych Vás pozvala na velice speciální výlet. Tento rok na jaře jsem měla silnou vizi Panny Marie, kdy mě prosila, abych vzala jednu ženu k pískovcovému chrámu na Gozo. Netušila jsem, zda něco takového existuje a vůbec jsem si nepamatovala, že bych někdy název takového ostrova slyšela. Jenže on existuje. Se skupinou žen jsme se tam v březnu tohoto roku vydaly. Mám procestovaný kus světa, ale nic podobného jsem nikdy neviděla. Tento ostrov mě vzal za srdce od prvního momentu, kde jsem jej uviděla. Když jsme připlouvaly lodí k jeho břehům, uviděla jsem ve skále vytesanou velikou Pannu Marii, která celý ostrov ochraňuje. A není to jen právě Panna Marie, se kterou je tento ostrov spojený, ale je to postvátné ženství, které je zde uctíváno na každém kroku a to nejen soškami a chrámy, kterých je na tomto maličkém ostrově 365, ale také chováním lidí. Pán, který nám pronajímal ubytování byl jen o trošku starší než jsem byla já. Přistěhoval se na Gozo právě z toho důvodu, že věří v posvátné ženství. Že miluje klid, dobré (dle mého osobního soudu převýborné) jídlo a chce žít ve spojení s přírodou. Nikdy jsem žádného muže v Čechách neslyšela takto mluvit o ženách a o uctívání žen a Božské Matky. Včera mi právě volal Kevin a ptal se, zda zase přijedu. Ano, přijedu a moc ráda. Pojedete se mnou?
Budeme bydlet v této vile, která je kousíček od samotného chrámu, který je vystavěný na zjevení Panny Marie. V tomto chrámu se dějí obrovská uzdravení a lidé sem jezdí stejně jako my z celého světa prosit o milost, zvláště pak pro své děti. Budeme dělat různé meditace staré mnoho tisíc let zaměřené na znovuspojení s Božskou Matkou, s Matkou přírodou a navrácení se do jejího lůna - do zdroje odkud všechny duše přicházíme. Navštívíme nejstarší ryze ženský chrám na světě, ve kterém je naproto neuvěřitelná energie a vůbec se to nedá popsat, protože vhledy a různé vnitřní zážitky, které jsme zde všechny měly jsou prostě naprosto individuální. Můžete se ale také těšit na meditace a životní transformace přímo u moře. Mohu s sebou vzít max. dalších 8 žen. Odlétáme sice až příští rok 1.5 a vracíme se 8.5, přičmež prvního i osmého jsou státní svátky, ale takto krásné ubytování přímo vedle chrámu je potřeba koupit dopředu, stejně jako je skvělé koupit včas letenky, proto ženy, které jedou vybírám již tento rok.

https://youtu.be/nsR0GykqQ6c

K ceně:
Celková cena bez jídla je 20 tisíc korun. Můžete zaplatit naráz, nebo na části. To z toho důvodu, že vždycky musím hromadně koupit letenky, jedno ubytování na Gozu, druhé ubytování na Maltě a transfery lodí na ostrov, z ostrova a na letiště. Kdo by chtěl letět od jinud než z Vídně, dejte mi to, prosím, vědět a zkusíme to najít 🙂
Data do kdy co: Nejlépe do konce října nevratnou zálohu 5tisíc na letenky. Pak v únoru dalších 5 tisíc, březnu 5tisíc a v dubnu ještě jednou 5 tisíc. Jedna studentka se těšila, že už ví, co si bude přát pod stromeček 🙂

Do diskuze tu budu vždy přidávat aktuální počet volných míst.

Moc se na Vás a na Gozo těším. Putovat a nabíjet svou duši na velmi energeticky silných místech mi dává obrovský smysl ♥

S láskou, Baru.

Duben 2019

Proces Šrí čakra

Mé drahé božské duše,
srdečně zvu všechny studentky, které mají zažitý a nabitý první i druhý ročník Univerzity Duše, aby přišly k vysokému procesu s názvem Šrí čakra. Tento proces bude předáván v pěti na sebe navazujících sezeních a to zcela individuálně, bez online programu. Tento proces zahrnuje množství manter i jantru.

Je potřeba zmínit, že je to proces, který již počítá s tím, že se chcete stát světlem pro druhé, víte, kam jdete a toužíte po spojení s Božskou Matkou a vyhrání jejích rék i siddhis.
https://barbarasuskova.cz/proces-sri-cakry/#1552992882400-2961c93f-0524

Cena každého sezení je 2 tisíce korun a není potřeba si na něj vzít s sebou nic, všechny podklady dostanete na místě.

Jak fungují zákony karmy

Drahé božské duše,
srdečně Vás zvu k živému vysílání druhého ročníku.
Hlouběji se ponoříme do témat o karmách, jak fungují zákony karmy, co je karmický vztah, proč vzniká a jak se z něj vyvázat.
Těším se na Vás.

P.S.: Odkaz na živé vysílání Vám přijde emailem a záznam z vysílání bude dostupný na stránkách Univerzity Duše.

Březen 2019

Světlo za mír

Březnový úplněk a první jarní den využijeme k připojení se k mírovým ohňům, které probíhají po celé planetě. Element ohně má velkou sílu, pálí negativitu, stres, veškeré problémy a dokáže je transformovat v mír a lásku. Když pročistíme své nitro a své otevřené srdce naplníme láskou a mírem, můžeme tuto energii předávat dál.
Srdečně Vás zvu na úplňkový ohňový rituál do Duchovního centra Juranka v Brně a společně vytvoříme energii lásky a míru. Čím nás bude u ohně více, tím vytvoříme silnější energii a tím více ji můžeme poslat zase dál.

Naše společná modlitba zní: "Kéž je na planetě mír a láska pro všechny".

JAK SE PŘIPOJIT NA DÁLKU:
Můžete se také připojit z domu, kdy v 19:00 hodin zapálíte svíčku anebo si můžete udělat oheň v krbu, díváte se do ohně, odříkáte modlitbu a posíláte energii lásky a míru všem lidem na této planetě. Budeme rádi za každé sdílení fotografie s Vaším ohněm či svíčkou.

Co si sebou přinést na ohňový rituál v Brně: červená růže, živý hnědý kokos (šplouchá v něm voda) a dvě vonné tyčinky.

Prosím o potvrzení účasti na telefonní číslo 727888793 anebo klikem do události, že se zůčastníte.

Energetické vyrovnání: příspěvek je dobrovolný
Vybraná částka poputuje do Nadačního fondu dětské onkologie Krtek

Živé vysílání 2. ročníku

Mé drahé božské duše,
ráda bych Vás pozvala k živému vysílání druhého ročníku, ve kterém si budeme povídat o karmách a zopakujeme si malování janter.
Těším se na Vás.

P.S: Odkaz na živé vysílání budete mít v e-mailu.

Svámího mahásamádhí

Před sedmi lety 15. března Svámí Kalešvár vzal mahásamádhí, to znamená, že jeho duše opustila fyzické tělo. Svámí byl ztělesněním bezpodmínečné lásky a světla a tuto esenci předával také svým studentům.

„Měli byste být svíčkou. Hořet a dávat druhým světlo. Buďte svíčkou. Když jste svíčkou, já jsem plamen. Když jsem plamen, vy jste svíčka. Budu s vámi po mnoho životů, dokud nepřijmete a nedosáhnete svého úspěchu.” - Svámí Kalešvár.

Den Svámího mahásamádhí je pro všechny jeho studenty velice významný, protože se můžeme s jeho duší lehce spojit skrze pin kód, který nám tady zanechal. Každý kdo v tento den medituje s jeho osobní mantrou, získá obrovské množství energie a požehnání na své duchovní cestě. Využijtetento jedinečný den k propojení Vašeho vědomí s vědomím Svámího Kalešváry do jednoty v soustředěné meditaci.

Meditace:
° 15.3. (můžete pokračovat i po další dny) se vysprchujte a oblékněte čisté oblečení
° Můžete si vybavit Svámího tvář či sednout si k jeho obrázku, zapálit si svíčku, vonnou tyčinku či esenci, popř. Svámímu věnovat květinu
° Udělejte úvodní mantry
° sankalpam: propojení vědomí do božské jednoty anebo můžete požádat o vyřešení nějakého Vašeho dramatu v životě.
° Meditujte s mantrou óm nesrajm hesrajm rakšamám rakšamám (min. 108 opakování) doporučuji alespoň 20-30 minut
° Meditaci ukončete ukončujícími mantrami

Čas a délku meditace si můžete zvolit sami, doporučený čas je 21:00 - 21:30.

Proces Čakra lůna

Moji milí studenti,
moc ráda bych Vás pozvala k studiu druhého ročníku Univerzity Duše. Iniciace probíhá jednou za rok, takže v březnu máte možnost naskočit do pokračování studia Univerzity Duše, kdy v celém druhém ročníku se dostaneme ještě hlouběji do témat ohledně Čakry lůna - domova duše.
Bližší informace dostanete ještě emailem před termínem setkání.
Těšíme se na Vás.
S láskou DharmaDéví a náš nejúžasnější mistr Barunka.

P.S: opakující studenti - zdarma

Posvátný oheň k aktivaci vnitřního ticha

Na začátku každého stvoření je ticho, nejsou v něm iluze ani žádná dramata, není v něm nic, jenom ticho. Jen Bůh. Předtím než jsme vešli do stvoření, jsme se každý nacházeli ve stejném tichu, ve stejném čistém vědomí, ve stejné bezpodmínečné lásce. Věděli jsme, kdo jsme a odkud pocházíme. Když jsme vešli do fyzického těla, tedy při porodu, s prvním nádechem nasála naše duše i iluze tohoto světa. Nyní máme možnost v době Šivarátrí se opět vrátit do ticha, posílit třetí oko a vyhrát nad iluzemi.

Od 1.-5. března slavíme svátek Šivarátrí. Je to velice významný svátek pro lidi, kteří kráčí po duchovní cestě. V těchto dnech máme možnost získat požehnání pro svůj život. Pro tento svátek je typické, že putujeme za kvalitou Božství, kterou nazýváme Šiva symbolizující hluboký vnitřní mír a ticho.

V indické tradici se mluví o legendě, kdy v čase Šivarátrí se Šiva probouzí z meditace a přichází z nebe na zem za Božskou Matkou. Máme tedy možnost se s ním spojit a posílit naše třetí oko tak, aby bylo silné jako Šivovo třetí oko a dokázalo prohlédnout každou iluzi.

Vše co Vám brání k prožití vnitřního ticha, můžete odhodit do ohně, který bude v Duchovním centru Juranka v Brně. Také tento posvátný čas využijeme k iniciaci studentů Univerzity Duše, kteří postupují do druhého ročníku.

KDE: Duchovní centrum Juranka v Brně
CO SEBOU: přineste si prosím živý hnědý kokos (šplouchá v něm voda), červenou růži a vonné tyčinky.

ENERGETICKÉ VYROVNÁNÍ: vstupenku můžete zakoupit klikem na odkaz " Vstupenka na oheň"
Pro studenty, kteří budou iniciováni do druhého ročníku je posvátný oheň součástí prvního měsíce druhého ročníku.

Prosím o potvrzení účasti přes FB anebo na telefonní číslo 727888793

Tento posvátný oheň povede Barbara Šušková.

 

Únor 2019

Živé vysílání 2. ročníku

Drahé božské duše,
zvu Vás k živému vysílání 2. ročníku, kdy budeme probírat krásná témata ohledně vztahů.

ENERGETICKÝ MECHANISMUS VE VZTAZÍCH
- Speciální dar ženám - jejich srdce je spojeno se Šrí Čakrou
- Muž by neměl ženu rozplakat a žena potřebuje odpouštějící povahu
- Energie nedovoluje být zapletený s mnoha partnery
- Spojování duší - duše si vymění energii v průběhu spojení
- Milování ve špatný čas přináší negativní karmu: mechanismus menstruace, úplňků a novů
- Energie obou partnerů se musí doplňovat, aby měli úspěšný vztah
- Pravá láska je nesmrtelná
- Šiva/ Šakty energie proudí, když jsou srdce obou partnerů otevřená
- Technika na použití energie spojení k udržení milujícího vztahu
- Vybíjecí mechanismus pro partnery k uvolnění tenze a nedorozumění
- Využívání energie spojení pro dálkové léčení a splnění přání

S láskou DharmaDévi a Baru.

P.S.: živé vysílání je pro stávající studenty druhého semestru. Březnové začínající studenty bude tento seminář ještě čekat.

Vaření pro lidi v nouzi

Moji milí,
V únorovou neděli opět uvaříme obídek pro lidi v nouzi a uspokojíme bříška spoustě lidem v nouzi.
Těším se na společnou přípravu jídla a pokecáníčko v ženském kruhu.
S láskou DharmaDéví.

Leden 2019

Lednový posvátný ohňový rituál

Drahé božské duše,
srdečně všechny zdravím v novém roce a ráda bych Vás pozvala na letošní první ohňový rituál. Tento úplňkový čas jde v energii nových začátků. Jak už víte, Barunka potřebuje teď více odpočívat, tak ohňové rituály povede skupina dlouholetých jejích studentů, kteří dostali od Barunky požehnání k vedení ohně.
Lednový úplněk je skvělý čas k nacítění sama sebe a Vašeho místa, kam patříte a kam směřujete. Máte už svůj cíl, kam v životě kráčíte? Je dobré mít bod, do kterého budete směřovat energii. Nemáte-li ho, energie se rozplyne všude kolem a žádný výsledek.
Když se do ohně díváte, odevzdáváte všechny bláznivosti, které Vás oddalují od Vás samotných. V tento den dostanete šanci získat jasnost a znovu začít. S jasností pak můžete vložit své přání do kokosu a nechat ho zrodit. Vytvoříme spolu krásnou energii, která bude chránit naše kroky v životě od nových začátků.
Na ohňový rituál si přineste červenou růži, hnědý kokos (šplouchá v něm voda) a dvě vonné tyčinky.
Prosím teple se oblečte, bude zima, tak prosím opravdu teplé oblečení, čepice, rukavice a hlavně boty. Deky máme k dispozici, ale kdo by chtěl, může si přinést i vlastní a pořádně se zabalit.
Budeme nabíjet rakša bandany, pro účastníky ohňového rituálu jsou v ceně a pro zájemce budou provázky dostupné po ohni v obchůdku.
Akce je určena pro ženy (bez dětí, na toto potřebujete být samy a soustředit se výhradně na sebe).

S láskou se těší Lucinka, Hanička a Sylvinka.

P.S.: Možná se na nás přijde podívat i Barunka 🙂

Koupit za: 500
Prosinec 2018

Světlo za mír

Drahé božské duše,
staňte se bezpodmínečnou a všeobjímající láskou a zažehněte světla za rozkvět planety Země.
Svoláváme všechny lidi a komunity lidí po celém světě, aby se spojili kolem posvátného ohně v modlitbě a meditaci za mír. Všechny božské duše nastavené na lásku si přejí, aby se v srdcích většiny probudily síly dobra, hřejivé lásky a zářivého světla. Poslední den roku 2018 budou opět hořet světla za lásku a mír na naší nádherné planetě a společně pošleme obrovskou světelnou vlnu energie kolem planety, aby zklidnila negativitu a uvedla nás do nového roku a nového věku míru. Tato akce má již třetí ročník. V minulých letech se k ní připojili i významné osobnosti usilující o zvýšení vědomí naší planety jako Mooji, Deepak Chopra, Don Miguel Ruiz a další.

Svět ovšem stále potřebuje nejen mé světlo, ale i to Tvé.
Naše světla.

Naše prosba je jednoduchá.
Zapalte svíci a připojte se k naší modlitbě za mír:

“Kéž je na planetě mír a láska pro všechny.”

Prosím, rozšiřte tuto krásnou zprávu a modlitbu všem svým známým a přátelům, sdílejte ji, pokud můžete či dejte - zúčastním se - každé světlo má význam! Každá modlitba podpoří společný záměr.

Jak na to?
Poslední den v roce rozžehněte svíci a sedněte si k ní, dívejte se do svíčky a připojte společnou modlitbu "Kéž je na planetě mír a láska pro všechny". Můžete si jí říct v duchu nebo i nahlas. Budete moci cítit, jak se připojujete k stovkám tisícům dalším svícím po celém světě, které hoří ve stejném záměru. Budete si moci nacítit, jak se stává Vaše světlo součástí nového vědomí, které oblétá planetu a prosvětluje ji. Je to moc krásný okamžik.

Děkujeme všem, kteří se stanou součástí velkolepého tvoření energie lásky a míru a připojí k této jedinečné události i své světlo.

Ze srdce děkujeme za všechna sdílení.

P.S.: Kdo by se chtěl přidat do mapy světel nebo nakouknout na oficiální stránky, pak tady je odkaz: : https://peacefires.org/

Posvátný ohňový rituál

Já vím, že je v prosinci večer zima a tma a všichni chystáme Vánoce. Všechno to chápu, ale pokud něco na konci roku nepropásnout a využít ke skokovému osobnímu růstu a vnitřní transformaci, tak je to právě ultrasilný úplněk a zároveň den zimního slunovratu 21.12.2018.

Já toto velice speciální datum vnímám velmi intenzivně jako transformaci našeho vědomí do lásky. Proto v rámci tisíce let starého tradičního védského ohňového rituálu, který tento den pořádám, budeme pracovat s bolestmi srdce, uvolňovat staré vazby k lidem, kteří nám zůstávají jako bolestná vzpomínka v srdci a dovolíme si jednou pro vždy již propustit z našeho srdce všechny bolesti a otevřít jej do energie lásky a vděčnosti. Vytvoříme bezpečný prostor, kde se Vaše srdce může nejen zahojit, ale také prosvětlit pomocí ohně všechna temnější zákoutí.

Na tento oheň si prosím doneste výjimečně dvě růže - jednu červenou a jednu bílou, kokosový ořech (ve kterém šplouchá kokosové mlíčko - koupíte v Tesco Kr. Pole) a dvě vonné tyčinky. Můžete se těšit, že budu pracovat individuálně s každou účastnicí.

Poznámky:
- kdo chce přijít, kupte si vstupenku na: https://barbarasuskova.cz/produkt/vstupenka-ohen/

- Bude zima, oblečte se! Vezměte si opravdu teplé pevné boty. Ne že někdo přijde zas v teniskách nebo jemných kožených kotníčkových botách. V noci v prosinci je zima i u ohně. Postarejte se o své tělo, prosím.

- Nebudu tentokrát nabíjet a pro veřejnost posílat ochranné provázky. Rakša bandany budou až pak další úplněk. Kdo chcete ochranný provázek před Vánocemi, přijeďte na tento speciální oheň.

- Akce je určena pro ženy (bez dětí, na toto potřebujete být samy a soustředit se výhradně na sebe).

Vánoční program

Speciálně a pouze pro své studenty z Univerzity Duše nabízím tento rok vánoční meditační program Zrození lásky.

Vánoční setkání

Moji milí,
srdečně Vás zvu na vánoční setkání v Bavard cafe a bar na Poštovské 4 v Brně.Těším se na společné posezení u nějakého dobrého čajíku či kávy.
Přineste prosím malý dáreček, dáme je dohromady a pak si každý nějaký vytáhne a odnese domů. Můžete sebou vzít i děti.
Potřebuji potvrdit počet osob kvůli rezervaci, tak prosím dejte vědět do 10.12.2018, kdo přijde. Děkuji.
Rezervaci máme do 17 hodin a pak půjdeme ( kdo bude chtít) do kostela Sv. Jakuba, kam Barunka chodila jako malá za Pannou Marií.
Moc se těším na společně strávený předvánoční čas.

Listopad 2018

Živé vysílání „Seminář 2. semestru“

Drazí studenti druhého semestru,
srdečně Vás zvu na živé vysílání semináře.
Dokončíme povídání na téma Cesta duše do stvoření a také se dozvíte jakou nadpřirozenou sílu má lůno.
Budu se na Vás těšit.

Živé vysílání „Jak se nezbláznit z duchovnosti“

Drahé božské duše,
srdečně a moc ráda Vás zvu na další živé vysílání.
Dnešní večer si budeme povídat o tom, jak žít život v rovnováze, jak zůstat ukotvený a nelétat v oblacích.
Budu se na Vás moc těšit.

Úplněk ticha – posvátný oheň

Drahé božské duše,

přijďte pozvat klid a mír do svého srdce k listopadovému ohňovému posvátnému rituálu do Brna. Dávné legendy praví, že Šiva (archetyp božího klidu a míru) tento den sestupuje na zem a proto kdo právě k těmto kvalitám směřuje, ten má možnost je rozvinout nejen ve své duši, ale také ve svém životě. Naše duše pokud má možnost být v tichu dokáže se uvolnit a propustit mnoho bolístek a my můžeme silněji uslyšet její hlas.

Příroda se v tomto období ukládá také do ticha, uzavírá se sama do sebe a nabírá sílu na nové začátky.
Proto bych Vás ráda pozvala na tento ohňový rituál, kde můžete do ohně odevzdat vše staré, nefukční a nabrat sílu na nový začátek. Zároveň se spálením bolestí, bloků a karem, které nás oddělují od prožití naší pravé podstaty budete mít možnost na chvíli spočinout v úplném tichu bez myšlenek, soudů či plánů.

Věřím, že si uchováte klidné a tiché nitro ještě dlouho po skončení ohně.
Nápomocné Vám budou i ochranné provázky, které drží energii vybudovanou při ohňovém rituálu a ochraňují Vás od veškeré negativity. Máme připravené provázky pro každého účastníka tohoto posvátného ohně.

S sebou: červenou růži a kokosový ořech (pozor, je nutné, aby byl živý - tedy aby v něm byla voda, kterou slyšíte, když s ním zatřesete)
Místo konání: Duchovní centrum Juranka
Akce je určena pouze pro ženy a není určena pro děti.
Pokud by nějaký muž se chtěl účastnit, napište sz a já Vás navedu na druhý oheň i pro muže 😇

Živé vysílání – vzduch

Drahé božské duše,
tento večer si budeme povídat o vzduchu.
Jakou má energii a hlavně, jak zvládnout myšlenky, které vzduch přináší.
Srdečně zveme k živému vysílání všechny studenty Univerzity Duše.
Budeme se na Vás moc těšit.
Baru a DharmaDéví.

Říjen 2018

Živé vysílání – Seminář 2.semestru

Drahé božské duše, 

srdečně Vás zvu na živé vysílání Semináře druhého semestru - Tajemství stvoření Božské Matky 2.část. 

Budeme pokračovat s povídáním na tyto krásná témata:

🌹Příběh prvního Šiva/Šakty spojení

🌹Matka je silnější než Šiva díky jejímu lůnu

🌹Boží dar království žen - její lůno - silové místo

🌹Bhairavi Máta

🌹Energie Šrí čakry je v okvětních lístcích v bídžakrách

🌹Celé stvoření je skryto v semenu Šrí čakry

Budu se na Vás moc těšit.

Posvátný oheň ve jménu Širdi Sai Báby

Drahé božské duše,
přijměte prosím srdečné pozvání na posvátný ohňový rituál.
Ohňová půdža podle prastaré védské tradice bude v tento den o něco více speciálnější. Přesně před 100 lety, dne 18.10. 1918 jeden z úžasných nadpřirozených světců minulého století Širdi Sai Bába, který je přímo spojený s učením z palmových listů, odešel do mahásamádhí. To znamená, že jeho duše opustila fyzické tělo. Zároveň tento den v roce 2018 připadne na čtvrtek, kdy se slaví den Gurua. Takže opravdu je tu možnost vybudovat společně silnou energii a přitáhnout si do své duše obrovské množství světla a lásky, které právě tento světec na svět přináší.
Na minulém ohni na úplněk v září se nám podařilo něco úžasného a některé účastnice uviděly v ohni přímo tvář tohoto neuvěřitelného světce. Když jsme pak procházely fotky z posvátného ohně, nestačily jsme se divit, když jsme narazily na jednu, na které jej můžeme stále uvidět. Původně jsem se domnívala, že se jedná o vhozený kokos, což je samozřejmě nesmysl, protože kokos, když vhazujete do ohně nehoří a také tato fotka je focená na úplném konci posvátného ohně, kdy již kokosy jsou shořelé. Došlo mi to plně až ve chvíli, kdy jedna z účastnic ohně mi vyprávěla, jak Bábu v ohni opravdu viděla a další mi ukazovala právě tuto fotku, kterou vyfotila. Takovéto čokoládky na duchovní cestě naplňují mé srdce vděčností, že energie nadpřirozených světců je s námi.

Ráda bych Vás pozvala na silný transformační oheň i v říjnu k prosvětlení cesty Vašeho života, spálení negativity, karem a prolnutí s bezpodmínečnou láskou. Sai Bába v sobě nesl také esenci lásky, přijďte ji okusit a nasát do své duše. Věřím, že se nám podaří jej přitáhnout minimálně stejně intenzivně jako minulý úplněk.

Na ohňovou půdžu si přineste červenou růži, hnědý živý kokos (šplouchá v něm voda) a dvě vonné tyčinky.

Prosím o potvrzení účasti přes FB klikem na "zúčastním se" anebo sms na telefonní číslo 727 888 793 ať víme kolik nás zhruba bude 🙂

Akce je určena pouze pro ženy a není určena pro děti. Pokud by nějaký muž se chtěl účastnit, napište sz a já Vás navedu na druhý oheň i pro muže 😇

Neobyčejný život Širdi Saí Báby

Drahé božské duše,
přijměte pozvání na živé vysílání o úžasném světci Širdi Saí Bábovi.
Ve čtvrtek 18.10.2018 bude výročí 100 let od jeho mahasamádhí, to znamená, že jeho duše opustila fyzické tělo.
V živém vysílání si budeme povídat o jeho životě a také o zázracích, které dělal.
Budu se moc těšit.

Navarátri

Drahé božské duše,
ráda bych Vás pozvala na Festival Božské Matky - Navarátri.

Božská Matka je matkou všech duší ve vesmíru, je to naše láskyplná i přísná maminka. Ochraňuje nás, ale také i zkouší.
Můžeme ji vnímat jako projevenou formu, jako Matku Přírodu, která dokáže vytvořit nádherné věci kolem nás. Kvality, kterými nás inspiruje jsou kreativita a tvořivost. Vše máme již v sobě, je na nás, abychom se naučili naši tvořivou sílu rozpoznat a chytit pevně život do svých rukou. Proto pojďme si přitáhnout k sobě tuto ženskou sílu se všemi jejími nádhernými vlastnostmi. Její energie v tuto dobu je přímo hmatatelná a proto můžeme jednoduše otevřít dveře a vydat se na cestu k ní díky speciální mantře, která nás může posunout zase o kousek dál a vyřešit vše, s čím se Vám nedaří pohnout.

Jak bude Festival probíhat?
Celých 9 večerů z pohodlí domova budeme meditovat se speciální mantrou na odseknutí iluzí, projasnění našeho vědomí a upevnění našeho životního záměru. Pojede také podpůrný on-line program.
Začínáme 10.10. a vrcholem Festivalu 18.10. bude ohňová půdža.
Den vrcholu je naprosto speciální, je to den 100. výročí Sai Bábova mahasamádí ( jeho duše odešla z fyzického těla).

Drahé božské duše, budu se na Vás moc těšit v tomto krásném on-line programu.

Studenti, kteří program opakují, je příspěvek dobrovolný.
Pozn. k ceně: Ohňová půdža se platí zvlášť: 504Kč

Živé vysílání o vodě a emocích

Drahé božské duše,
přijměte prosím pozvání na další živé vysílání. Budeme si povídat o vodě a emocích, které v průběhu nabíjení vodního elementu můžou vyplavat napovrch, jak je vybít a jednat bez nich.
Těším se na Vás.

Září 2018

Po stopách Panny Marie Slovensko

Moje drahé božské duše,

srdečně Vás zvu na silovou cestu po stopách Panny Marie. Jedeme do míst, kde proběhlo její zjevení a jsou léčivé prameny, ze kterých si můžete domů odvést vody pro Vás i pro Vaši rodinu. Tyto prameny se nachází v lese v krásné přírodě Slovenských kopců.

Vybírám pro tuto akci 11 účastníků. Aktuálně poslední 2 volná místa.

Úplňkový posvátný oheň

Milé božské duše,
dovolte ohni pročistit a prosvětlit Vaši duši. Až pročistíte svůj vnitřek, můžete si vybrat, které vibrace chcete dál nasávat. Může to být láska, vnitřní klid, blaženost. Cokoliv, je to jenom na Vás, co si vyberete. Prvně je však dobré spálit vše staré, nefunkční a nepotřebné, aby k Vám mohlo přijít něco nové, funkční a potřebné. Využijte tento úplňkový čas k očistě duše a přijďte na posvátný oheň.
Přineste si sebou červenou růži, hnědý živý kokos (šplouchá v něm voda) a dvě vonné tyčinky.
Místo konání: Duchovní centrum Juranka, Brno-Jundrov.
Prosím o potvrzení účasti přes FB klikem na "zúčastním se" anebo sms na telefonní číslo 727 888 793.

Léčení Čakry lůna – 2. semestr

Milí studenti druhého semestru,
zvu Vás na léčení Čakry lůna. Bude probíhat v Duchovním centru Juranka.

Léčení probíhá individuálně a můžete si rezervovat svůj termín, tel.číslo 727 888 793
Těším se na Vás.

TERMÍNY
1. léčení 9:00 - 10:00
2. léčení 10:30 - 11:30 - obsazeno
3. léčení 12:30 - 13:30 - obsazeno
4. léčení 14:00 - 15:00

Živé vysílání 2.semestr – Seminář Čakry lůna – 3.část

!!!! ZMĚNA TERMÍNU A ZPŮSOBU PŘEDNÁŠKY !!!!
Drahé božské duše, studenti druhého semestru.
Ve středu 19.9. Vás srdečně zvu k semináři Proces Čakry lůna. Tentokrát se sejdeme u živého vysílání.
Pro studenty vyšších ročníků - kdo by si rád zopakoval vědomosti o TAJEMSTVÍ TVOŘENÍ BOŽSKÉ MATKY, je zván, odkaz na živé vysílání Vám přijde e-mailem.
Tato část semináře je jedna z nejobšírnějších a nejdůležitějších, čekají nás krásná témata. Budeme probírat, kdo je matkou všech duší ve vesmíru, kde je středobod tvoření, kdo je nejvyšší stvořitel, kde se nachází energie Šrí čakry a mnoho dalších zajímavých témat. Těším se. ❤️

Léčení Čakry lůna – 2.semestr

Milí studenti druhého semestru,
zvu Vás na léčení Čakry lůna. Bude probíhat v Duchovním centru Juranka.

Léčení probíhá individuálně a můžete si rezervovat svůj termín, tel.číslo 727 888 793
Těším se na Vás.

TERMÍNY
1. léčení 9:00 - 10:00
2. léčení 10:30 - 11:30 - obsazeno
3. léčení 12:30 - 13:30 - obsazeno
4. léčení 14:00 - 15:00

Vaření pro lidi v nouzi

Drahé božské duše,
ráda bych Vás pozvala na Vaření pro lidi v nouzi.
V neděli 16.9. se sejdeme v Kalešvárově centru, kde společně připravíme polévku, čaj, kávu a spolu se sladkým koláčem rozdáme lidem, kteří jsou v nouzi.
Je důležité dělat duchovní práci, ale ještě důležitější a přínosné pro náš další rozvoj je také pomáhání ostatním lidem. Sai Bába si vybral život žebráka, krmili ho místní lidi a on jim za to také pomáhal, čistil karmu.
Vaření pro lidi v nouzi je podobné, jak kdybychom krmili Sai Bábu.

Kdo by se rád ještě přidal? Napište prosím do FB zprávy anebo na tel.č: 606 722 958
S láskou Dharma Déví

Transformační oheň v Praze

První posvátný tradiční védský ohňový rituál v Praze!
Mé drahé božské duše, s velkou radostí Vás zvu k transformačnímu ohni. Na co se můžete těšit:
- tento posvátný oheň nás maximálně pročišťuje
- transformuje nás na úrovni duše
- můžete v něm spálit všechny Vaše strachy, trápení, všechnu bolest, veškeré obavy či negativní myšlení
- můžete do něj rituálně odevzdat nefunkční vztahy a vymanit se z energie druhých lidí
- máte možnost se navrátit sami k sobě a prožít si, jaká je Vaše energie, když odložíte a spálíte své bloky a energie druhých lidí, které Vás stále ovlivňují
- máte možnost spálit a tranformovat své staré vzorce
 
Jakmile se očistíme, vrátíme se k sobě a máme možnost jasněji uvidět svůj smysl zde na zemi a přát si naše duchovní přání. V této části ohně pak můžete své přání vložit (přiložením na třetí oko a intenzivní koncentrací na jasný záměr) do kokosového ořechu. Ve chvíli, kdy jej rozbijete, Vaše přání vyletí do vesmíru spolu s úplně novým vzduchem a vodou, které jsou v kokosu. Je to pocit, jakoby se Vaše přání narodilo a svět čeká na Váš další krok. V té chvíli jej hodíte do ohně a všechna ta velikánská síla, která je v ohni díky přitažení božství skrze odříkávání manter, si jej vezme. V té chvíli je Vám naprosto jasné, že Vaše hluboké přání je odevzdáno do těch správných rukou a je již na cestě.
 
Po ohni všem také rozdám ochranné provázky, které Vás budou ochraňovat před negativními vlivy okolí.
 
S sebou: červenou růži a kokosový ořech (pozor, je nutné, aby byl živý - tedy aby v něm byla voda, kterou slyšíte, když s ním zatřesete)

Živé vysílání pro studenty UD

Drahé božské duše,
přijměte srdečné pozvání na další živé vysílání a nechte své srdce prostoupit krásným světlem.
Kdo má dotazy nebo potřebuje komentář, pište prosím přes FB profil Barbara Šušková.
https://www.facebook.com/barbarasuskovaoficial/?ref=br_rs
Budu se těšit.

Srpen 2018

Živé vysílání pro studenty UD

Drahé božské duše,
přijměte prosím pozvání na srpnové živé vysílání.
Budu se na Vás těšit.

Živé vysílání opáčko éteru pro studenty UD

Drahé božské duše,  

 zvu Vás na živé vysílání, v kterém si zopakujeme vše o krásném elementu éteru. 

Těším se. 😇

Červenec 2018

GuruPurnima 2018

Drahé božské duše,
srdečně Vás zvu na největší svátek v roce GuruPurnimu.
Tento den je naprosto úžasný a my ho využijeme k napojení se na mistra a celou linii Guruparampara. Je to svátek, kdy je nám mistr úplně nejvíc k dispozici, je velice jednoduché se s ním spojit a také ho požádat o splnění přání.
U ohňové ceremonie s otevřeným srdcem vytvoříme kanál k božství a přitáhneme do našich duší velké množství energie. Máme jedinečnou možnost dostat pro naši duši požehnání. Mistr se s láskou stará o naši duši, ví, co naše duše potřebuje. Pokud vytvoříme jednotu s mistrem, také ucítíme co naše duše potřebuje. Je vhodné využít tento den k napojení.
GuruPurnima začíná 24. července a vrcholí na úplněk 27. července. Tento čas je vhodné využít k napojování se na božství, být více v tichu, v satvě / v čistotě/ tzn. žádné maso, žádný alkohol, nevědomý sex, drogy a podobné, protože tohle vše nám energii snižuje. Úplně nejvíc to platí pro den GuruPurnimy 27. července. Prostě udržet si vyšší vibraci a zbytečně neztrácet nabitou energii. Celý program GuruPurnima 2018 bude přidán . Určitě počítejte prosím s celodenním programem, popřípadě i přespáním na zahradě v Jundrově.

Živé vysílání Gurupurnima pro studenty UD

Drahé božské duše,
přijměte prosím pozvání na živé vysílání.
V tomto živém vysílání se více dozvíte o nejdůležitějším svátku v roce - Gurupurnimě.

Sdílecí živé vysílání pro studenty UD

Drahé božské duše,
zvu Vás na sdílecí živé vysílání. Tentokrát budeme sdílet zkušenosti a zážitky na naší cestě. Můžete si připravit otázky, na které Vám Barunka v průběhu živého vysílání odpoví.
S láskou DharmaDéví.

Červen 2018

Úplňkový ohňový rituál

Milé božské duše,
přijměte prosím pozvání na červnovou úplňkovou hómu.
Tak jako dozrávají plody na zahrádce, tak dozrávají plody i v nás. Mistr do nás zasadí semínko a z toho semínka roste krásná rostlinka, na rostlince květy a následně i plody. Je to dlouhá cesta, při které jsme někdy chyceni do sítě iluzí a nevíme kudy kam. Přijďte se proto vysvobodit z této sítě, přijďte v ohni spálit všechny iluze, svá osobní dramata a negativitu.
Na úplňkovou hómu si přineste červenou růži, hnědý živý kokos (šplouchá v něm voda) a dvě vonné tyčinky.
Prosím o potvrzení účasti přes FB klikem na "zúčastním se" anebo sms na telefonní číslo 727 888 793. Děkuji.

Živé vysílání – Opakování elementu ohně

Mé drahé božské duše,
omlouvám se za hurá akci, ale bude samozřejmě záznam. Trochu nám vypadlo toto datum 🙂 Potřebujeme ještě pohovořit o elementu ohně, trošku to shrnout a říci si, co se všechno s ním dá vybíjet, jak se s ním dokázat v pravou chvíli energeticky podpořit apod.
Program shrnovacího živého vysílání:
- co přináší oheň, jak to využít po jeho nabití aktivně a prakticky v životě
- co všechno vybíjet do ohně a kdy se vybíjet do ohně a kdy do země a jak to poznat

 

Světlo za mír

Drahé božské duše,
srdečně Vás zvu k celosvětové modlitbě za mír a lásku na planetě. Zapálíme oheň a přitáhneme vibraci lásky a míru, kterou pošleme všem lidem na této zemi. Čím nás bude víc, tím bude modlitba silnější. Věřím, že nás bude hodně.

- MODLITBA DOMA SE SVÍČKOU
Pokud byste se rádi zapojili se společnou modlitbou, zapalte si ve středu 21.6 večer svíčku a připojte se na pár minut v meditaci za mír a lásku na světě. Zavřete si oči a opakujte naše společné přání:
"Kéž je na planetě mír a láska pro všechny"
Představujte si, jak ta nádherná energie lásky a míru oblétává svět a spojuje se se všemi, kteří se ve svých modlitbách právě připojují. Můžete cítit, jak se vytváří obrovská pozitivní vlna a Vy jste její součástí.

- 26 HODINOVÝ PŘÍMÝ PŘENOS OHNĚ ZA MÍR Z KALIFORNIE
Na www.peacefires.org můžete sledovat posvátný oheň online.

Kdo pálíte svíčky za mír, vyfoťte nám Vaše světlo. Je nádherné pozorovat, jak se událost plní fotkami svící ve společných modlitbách ♥

Živé vysílání pro studenty UD

Mé drahé božské duše,
v pondělním živém vysílání nám bude Barunka vyprávět o zázracích a také si budeme povídat o pochybách. Potřebujete se na něco zeptat? Můžete si připravit otázky, dotazy, můžete sdílet své zážitky, zkušenosti a postřehy z Vaší duchovní cesty.
S láskou DharmaDéví

Proces Osobní mantra

Mé drahé božské duše a studenti Univerzity Duše,
přijměte pozvání na abhiškový rituál k získání pin kódu Vaší duše, kterým je osobní mantra.
Osobní mantra je na duchovní cestě naprosto zásadní. Je v ní ukryta veškerá meditační síla, kterou jsme během naší cesty vytvořili. Je to naše úložiště meditační energie. Každý na této planetě má svou vibraci, vůni, rezonanci. Vy máte teď jedinečnou šanci ji ucítit.
Budu se na Vás těšit na zahradě v Brně, s sebou si prosím vezměte své otevřené srdce, osušku, plavky a plnou náruč odvahy. Tato akce je pročišťující a zároveň požehnáním pro všechny zúčastněné.
Proces osobní mantry se koná pouze jednou do roka.

Prosím o potvrzení účasti přes FB klikem na "zúčastním se" anebo sms na telefonní číslo 727 888 793. Děkuji.

 

Květen 2018

Úplňkový ohňový rituál

Drahé božské duše,
srdečně Vás zvu na úplňkovou ohňovou ceremonii. Na této ohňové ceremonii s otevřeným srdcem propustíme veškerou negativitu, iluze, staré vzorce a prostě vše nepotřebné. Necháme svoje nitro prosvítit krásným čistým světlem. Na duchovní cestě je to něco jako úklid. Uklízíme ve svém vnitřním já, abychom mohli jednat v čistotě, s čistou láskou, s čistým vědomím. Necháme v sobě rozkvést vnitřní čistotu a krásu, stejně jako všechny květiny kvetoucí v květnu.
Kdo má rád víc osobnější prožitek, je krásné přijít. Ve společném menším kruhu vytvoříme krásnou pročišťující energii a to nejen pro nás samotné, ale také pro všechny lidi na této zemi.
Na ohňovou ceremonii si přineste červenou růži, hnědý živý kokos (šplouchá v něm voda) a dvě vonné tyčinky.
Cena: 504 Kč

Prosím o potvrzení účasti přes FB klikem na "zúčastním se" anebo sms na telefonní číslo 727 888 793. Děkuji.

Seminář Čakry lůna – 2.část

Mílí studenti druhého semestru,
zvu Vás na opáčko a pro nové studenty druhého ročníku na seminář.
TÉMA : Energetický mechanismus ve vztazích a malování jantry čakry lůna.
KDY: čtvrtek 24.5. 2018 10-14 hod.
KDE: Juranka
S SEBOU: něco na zub, podložku pro malování janter, modrou propisku a papír.
Prosím o potvrzení účasti klikem na FB "zúčastní se".

Požehnání

Drahé božské duše,
přijměte prosím pozvání od Barunky na krásnou akci POŽEHNÁNÍ a nechte se na své duchovní cestě trochu popostrčit zase o kousek dál ke svému cíli. Je krásné mít na cestě k cíli průvodce. Dokáže nás posunout a navést na tu správnou cestu. S průvodcem Barunkou se neztratíme. Tato akce je vyjímečná, koná se pouze jednou za rok v květnu. V tento krásný den se můžete s Barunkou individuálně vidět, promluvit a zažít dotek boží energie přímo pro Vaši duši. Energetický přenos probíhá skrze oční spojení a palec na třetím oku.
S láskou DharmaDéví.
P.S.: Vstupné je dobrovolné, může být i drobný dáreček.❤️ Akce se koná v Jundrově na zahradě, kdo neví, kde to je, ozvěte se individuálně do zpráv, prosím.

Posvátné ženství

Milé božské ženy,
přijměte pozvání do ženského kruhu plného lásky a pochopení, ženského kruhu bez pomluv a předsudků. Každá z nás je krásná a boží. Přijďte si nacítit vaši nádhernou ženskost a v kruhu ostatních žen sdílet svoje pocity. Propojíme se take s naši matkou přírodou a odevzdáme jí to, co už nechceme. Sejdeme se na zahradě v Jundrově, na louce plné rozkvetlých kytiček. Teším se na krásnou energii, kterou spolu vytvoříme.

Koupit za: 250
Duben 2018

Ohňový úplňkový rituál

Milé božské duše,
přijměte pozvání na úplňkový rituál a odevzdejte do ohně vše nepotřebné. S otevřeným srdcem propusťte a spalte v ohni bolesti Vaší duše. Tento úplněk je devítkový a nese vibraci ukončení. Přijďte ukončit, co Vám již neslouží a pozvat do svého nitra novou energii plnou radosti, elánu a chuti do života. Přineste si s sebou hnědý živý kokos (při lehkém potřepání v něm šplouchá mléko), červenou růži a dvě vonné tyčinky.

Seminář Čakry lůna – 1.část

Moji drazí - druhý ročník.

V neděli 29.4 bude od 10:00 hodin probíhat seminář čakry lůna - samotný proces. Kdo by rád zopakoval, přijďte (v rámci opakování zdarma). Další část bude pak tepání janter čakry lůna na měď pro ty, kteří jsou v procesu a ještě ji nemají. Také bude možnost ji nechat posvětit pro blízké.

Svámího slova:
"Speciálně pro mladé teenagery ve Tvém domě, když blázní, vytepej jim tuto jantru a pověs do jejich ložnice. Prostě ji tam jen nechej. Hotovo. Myslíš si: Jak je to možné, Svámí? Ano, magnet přitahuje železo. Tato jantra bude mít opravdu efekt na jejich duši, speciálně na lůno. Uklidňuje. Opravdu uklidňuje."

Kdo by rád is nechal vytepat jantru, nabít a posvětit ode mě, energetické vyrovnání je 1008 Kč a potřebuji i fotku daného člověka, pro kterého to bude včetně jeho celého jména. Minule, když jsme nabíjeli jantry, to bylo pro mě snad nejnáročnější práce (asi jako Navarátrí 2016), kterou jsem s Vámi dělala, proto jsem se rozhodla si dát pak pár dní volno a s Vámi tuto svou energii taky vyrovnat. Kdo by chtěl si jantru vytepat a nabít sám, pak mám plech za 100Kč na prodej a potřebuji vědět dopředu, kdo by plech chtěl, abych jich měla dost nebo si je kupte sami na Josefské v potřebách pro malování.

Pro zajímavost, když ještě Svámí žil, nechtěl, aby nikdo jiný než on dával na jantry požehnání a aktivoval je zvlášť pro každého. Vozili jsme do Indie stohy vytepaných janter pro celé naše rodiny a on je posvětil. Na každou se díval, díval se na fotky, které jsme přiložili a vtíral popel do těchto janter. Řekl, že až tady nebude, tak můžeme to potom světit my, kteří máme čistou čakru lůna.

Tato jantra pročišťuje Vaši duši a pracuje s ní, když spíte.

Program bude takový, že napřed seminář, pak obídek, pak oheň (veřejný pro všechny) a pak tepání janter, počítejte s celým dnem prosím.

Těším se na všechny a jste srdečně všichni zváni, i kdybyste neměli nic tepat, ale jen si znovu poslechnout o čakře lůna a užít si energii spolu 🙂

Březen 2018

Velikonoční spočinutí v lásce

Mé drahé božské duše,
ráda bych Vás pozvala k silnému prožitku u ohně na Bílou sobotu na úplněk. Období Velikonoc je pro mě (stejně jako období Vánoc) velmi niterní a hluboké. Ježíšovo požehnání je v tu dobu tak silně kolem nás, že nás přímo pozývá do našich srdcí k prožití stejně neuvěřitelné bezpodmínečné lásky, kterou byl Ježíš poslem.
Já na tuto dobu plánuji ohňový rituál zaměřený právě na otevření našeho srdce a spálení veškerých zranění, které jsme na něm napáchali a následně opětovné splynutí s božstvím a pozvání Ježíše do našich srdcí.
 
Budu se těšit na všechny účastníky.
 
S sebou všechny silové předměty (fakt všechny), živý (je v něm voda) hnědý kokos a červenou růži
 
Prosím všechny, kdo by rádi přišli, nahlašte se mi dopředu kliknutím zúčastním se ať vím kolik míst kolem ohně máme nachystat, aby všichni viděli.

Po stopách Panny Marie Gozo

Mé drahé božské duše, zvu Vás na další ze silových cest. Tentokrát na překrásný klenot ostrovů Středozemního moře - ostrůvek Gozo, kde stojí takřka na břehu moře chrám Matky, do kterého pojedeme.

 

Učení o iluzi – živé vysílání pro studenty Univerzity Duše

Mé drahé božské duše,

v rámci podpory na Vaší cestě Univerzitou Duše bude odvysílán seminář o iluzi - tedy rekapitulace učení prvního týdne. Věřím, že i starší studenti tyto opáčka velmi uvítají. Opakování je matka moudrosti 🙂

Program: Učení o iluzi
Co je iluze?
Proč přichází do našeho života zkoušky?
Jak můžeme skrze iluzi prohlédnout?
Lze tento proces uspíšit, nějak zrychlit nebo prostě čekáme na vývoj duše?
Jaká jsou stádia iluze? Jak mezi nimi přepínat a být ten, kdo se dokáže v životních situacích zorientovat?
Co dělal můj mistr, aby zmátl iluzi a ona jej nekousla do zadku?

Z vysílání bude záznam.

Těším se, že se připojíte 🙂

Ohňový rituál

V Indii mají takový krásný zvyk. Své sny a přání vkládají do kokosu, který následně vhodí do ohně. Přijďte zažít transformující zážitek, kdy posvátný oheň ve Vás promění veškerou temnotu ve světlo a Vy můžete si pak přát v čistotě své přání.

S sebou červenou růži a hnědý živý kokos (když s ním zatřesete, slyšíte zvuk kokosového mléka)

Únor 2018

Širátriová noc

Moje drahé božské duše,
srdečně Vás zvu na noc ticha - na Šivarátrí. Novoluní v únoru je v Indii velkým svátkem zvaným Šivarátrí. Šivarátrí je jeden z nejvýznamějších dnů v roce pro lidi kráčející po duchovní cestě. Podle dávných legend iluze v tuto noc usne a Šiva se probere ze své meditace. Toto je samozřejmě dávná legenda, ale pravdou zůstává, že i díky astrologické kostelaci je tato noc velmi jiná než ostatní. Tuto noc totiž máme možnost velmi jednoduše posílit své třetí oko (naši intuici) a můžeme prohlédnout iluzi stvoření a poznat pravou podstatu věcí. Přesně takový stav krystalicky čistého vědomí symbolizuje Šiva. Nemusíme být v žádném náboženství, abychom toto vědomí a symboliku zažili v tuto noc i my sami. Šiva je totiž symbolem tichého nebe.
Já tuto noc hodlám prožít v domečku v meditaci, můžete se přidat.
Pokud máte nějaké silové předměty, vezměte je s sebou.
Kapacita míst je velmi omezená místem.

Leden 2018

Meditace v solné jeskyni

Jupí! Další hodinová meditace v solné jeskyni tentokrát zaměřená na přijímání lásky!
Mé drahé božské duše, je mi potěšením Vás opět pozvat do solné jeskyně Star k rozzáření našich srdcí 🙂

Posvátný úplňkový oheň splynutí do jednoty

Mé drahé božské duše,
s radostí Vás zvu na první úplňkový ohňový rituál v novém roce 2018. V rámci tohoto ohně se pokusíme o splynutí v jednotě. Přineste si bílou a červenou růži, kokosový ořech a dvě vonné tyčinky. Tato hóma je vyvrcholením programu Zrození lásky. Na tento oheň jsou ovšem srdečně zváni všichni, tedy i ti, kteří se programu Zrození lásky neučastnili. 

Prosinec 2017

Zrození lásky

Pojďme spolu s Ježíšem nechat v nás zrodit lásku. V rámci tohoto vánočního programu si dovolíme prožít lásku v srdci a budeme se snažit o splynutí v kristově vědomí jednoty.

V rámci programu budou probíhat meditace, ovšem každý účastník bude moci setrvat v pohodlí domova. Meditace budeme směřovat na 22.hodinu nebo komu to ten den nevyjde, pak před usnutím.

Můžete se  těšit na podpůrné články i  skupinu pro sdílení.

Program začíná 25.12 večerní meditací a končí 2.1 posvátným ohněm.

Energetické vyrovnání je 1008 Kč

Ženy na mateřské,  samoživitelky, důchodci a studenti: 750Kč. (Prosím kupte si program za 1008 Kč a pošlete na účet jen 750 s tím, že do poznámky mi připíšete název programu)

Pozn. k cenám: oheň se platí zvlášť - 504Kč.

Vánoční meditace s anděly v solné jeskyni

Mé drahé božské duěe,
srdečně Vás zvu na meditaci s anděly do solné jeskyně. Máme pro nás rezervováno 1,5 hodiny, kdy můžete usednout do vyhřáté soli, dovolit jí, aby z Vás stáhla všechen předvánoční shon a sami se pohroužit do meditace s anděly.

Vaření pro lidi v nouzi

Mé drahé božské duše,

budu ráda, když se ke mně připojíte k vaření pro lidi bez domova či v nouzi. Zatím hledám k sobě 4-5 pomocníků.

Někdy jsou naše životní situace těžší než nebe, nenechávejme ostatní v nich a pomožme, když je možnost.

S láskou, Baru.

Posvátný oheň v Rakousku

Mé drahé božské duše,
srdečně Vás zvu k posezení u posvátného ohně v neděli 3.12 a to do rakouského městečka Heiliger Stein (v překladu Svatý kámen).
Úplňky, které jsou v neděli mají podle tradice obvzláště silnou moc a místo, kde oheň bude probíhat je významným silovým místem a dějištěm mnoha zázraků. Na tomto místě stál i mnoho let kostel Panny Marie, který ovšem byl zbořen v 18 století. Nyní se jedná o poutní místo a já jsem moc nadšena, že pan starosta souhlasil s naším posvátným ohněm.
S sebou si každý účastník donese: živý hnědý kokosový ořech, červenou růži a dvě vonné tyčinky

Koupit za: 504
Listopad 2017

Přednáška Matka a dítě

Moje drahé božské duše,

srdečně Vás zvu na třetí setkání v procesu Čakry lůna. Tentokrát budeme probírat mechanismus Matka a dítě tak, jak byl popsán v palmových listech.

U nás doma.

 

Druhá přednáška druhého semestru

Moje drahé božské duše,

srdečně Vás zvu na druhou přednášku Čakry lůna (vhodné pro ty, kteří mají hotové elementy a také první přednášku).

Tentokrát si budeme předávat samotný proces Čakry lůna - tedy všechny mantry a budeme se také učit kreslit i jantru. V této části si také budeme vykládat o rituálech ve vztazích a o mechanismu vztahů, včetně mechanismu partnera duše, kdo to je a jak ho vytvořit.

S sebou vypsanou propisku.

Těším se na Vás!

Ti, kteří by si tuto část rádi zopakovali, pak je cena 504Kč

Pro nové studenty je cena 1008Kč

Akce proběhne v centru Univerzity Duše v Jundrově.

Úplňková hóma

Sledování ohňové půdži je velmi silný, povznášející a transformační zážitek. Při pohledu do ohně předejte všechny své strasti ohni. Pokud máte zdravotní, finanční či vztahové problémy předejte to ohni. Nemusíte nic říkat nahlas, jen to vnitřně odevzdejte a nechte spálit. I když Vám mysl pojede na plné obrátky, nevšímejte si toho, v té chvíli pouze se soustřeďte na oheň a odevzdání všech svých bloků a problémů. Poté se ucítíte najednou lehčí, jako kdyby Vám spadl kámen ze srdce, šťastní a volní. Poté si přejte to, co potřebujete, rozbijte kokos a vypusťte tím své přání do stvoření.

Říjen 2017

Šaktipád se zemí

Moje drahé božské duše,

přijďte si vyzkoušet své již otevřené kanály a zkuste si je použít v praxi. Na této akci si budete moci vyzkoušet předat energii země jinému účastníkovi a následně se opět vybít vybíjecími technikami.

Je to také možnost pro ty, kteří by rádi nasáli do svého života klid, mír a pocit štěstí a pohody. Protože dodržujeme pravidlo, že kdo chce dostat, musí i něco dát, proto doneste svému přírodnímu léčiteli nějakou drobnost, kterou vyvážíte úsilí a energii, které do svého energetického přenosu vložil.

Těším se na Vás! Prosím, napište mi, kdo by se rád akce účastil, abychom mohli zkorigovat kolik lidí bude energii dávat a kolik ji bude přijímat.

Vize pro můj život – Praha

Moje drahé božské duše,
srdečně Vás zvu na meditační přednášku "Vize pro můj život".
V rámci tohoto setkání si budeme vyprávět, jak najít svůj smysl života. Každý můžeme svou vizi vidět v něčem jiném, ale všichni po ní velmi hluboce prahneme. Od pradávna lidé zkoumali smysl života, snažili se o pochopení koloběhu života a smrti a toužili si vymezit svůj životní cíl.
Je tomu tak i dnes. Na nás je nyní v této úžasné době plné možností se pouze velmi jasně zacílit a jasně rozhlédnout. Není lehké najít to, co mě bude naplňovat, živit a zároveň dobíjet, ale není to vůbec nemožné.
V první části bude probíhat přednáška s mým osobním příkladem a v druhé části bude následovat meditace, abychom dokázali prohlédnout a správně si nacítit svůj úkol zde.

Koupit za: 504

Čakra lůna

Moje drahé božské duše,

protože jsem pro první skupinu čakry lůna zvolila lehce rychlé tempo a semináře byly opravdu dlouhé, únavné a hutné, rozhodla jsem se udělat opakování a zároveň tento čas využít k přizvání dalších studentů do druhého semestru.

Nový cyklus čakry lůna bude (patrně) na 9 setkání, která budou probíhat vždy odpoledne a budou max. 4 hodinové. Věřím, že takto budete mít možnost vědomosti lépe vstřebat, více prožít a také bude více prostoru pro dotazy a to jak Vaše, tak mé.

Studenti, kteří opakují - cena 504 Kč za jedno setkání

Studenti, kteří se účastní poprvé cena 1008 Kč za jedno setkání.

Těším se na Vás při prvním setkání již v říjnu!

S láskou, Baru.

Září 2017

Silová cesta – Po stopách Panny Marie

Moje drahé božské duše,

srdečně Vás zvu na silovou cestu po stopách Panny Marie. Jedeme v termínu Navarátrí - tedy v termínu, kdy je Božská Matka nejvíce přítomna a je nejjednodušší jí dosáhnout. Tuto akci velmi doporučuji všem studentům Univerzity Duše.

Program
POZOR! Program se může měnit v závislosti na tom, co budu cítit. Obecný plán je následující:

28.9.2017 - Tento den odpoledne postupně všichni přijedeme, uložíme si věci a dáme si společnou meditaci, rozbijeme společný kokos ve společném přání. Večer proběhnou první bhadžany, první seznámení celé skupiny.

29.9.2017 - začátek procesu - mauna, křížová cesta vrcholkami hor, meditace na vrcholu hory.
30.9.2017 - návštěva silového místa Turzovka, pití a očista v léčivé vodě, společné meditace v lese u očního pramene v místech zjevení Panny Marie
1.10.2017 - společná snídaně, sdílení prožitků a odjezd domů

Cena 3000 Kč zahrnuje ubytování a program (nezahrnuje tedy cestu a jídlo).

Nahlášení na akci je závazné, tedy peníze nebudu vracet, ani když nepojedete, pronajali jsme celou chatu.

Ohňová půdža

Moje drahé božské duše,
srdečně Vás zvu na ohňovou půdžu!
 
Ohňová půdža představuje transformaci ve Vašem životě. Tento posvátný oheň je oslavou božství, které vtahujeme do našich duší pomocí elementů matky přírody. Tento velmi starý rituál obsahuje obětování různých druhů dřevin, bylin, květin, někdy i ovoce a ghí. V jejím průběhu jsou odříkávány prastaré modlitby popsané na palmových listech staré tisíce let. Tím je velmi silně přitahována pozitivní síla stvoření a k nám se dostává, co vysíláme - tedy požehnání od božství. V průběhu hómy proto otevřete svá srdce a pozvěte jakoukoli formu Božství, která je Vám blízká do Vašeho srdce.
 
JAK OBDRŽET VŠECHNY PŘÍNOSY OHŇOVÉ PŮDŽI:
Pokud se účastníte ohnivé půdže, oheň vytváří božskou sílu (šakty), která se přímo dotýká Vaší duše. Jakmile je jednou tato energie vytvořena, je možné ji poslat komukoli v jakékoli části planety k pomoci druhým.
 
Když ohňová půdža začíná, mějte velmi jasný záměr, co chcete touto hómou vyřešit ve Vašem životě, myslete na hluboké přání své duše. To je velmi důležité. Musíte toto přání cítit celou svou bytostí, celým srdcem. Dívejte se do ohně (nezavírejte oči!), mějte otevřené srdce a poté můžete ucítit, jak energie do Vás proudí. Otevřené srdce znamená, že vnitřně jste otevření, přejete si změnu a přejete si, aby Vám tento posvátný rituál pomohl a přijímáte energii, která přichází.
 
Sledování ohňové půdži je velmi silný, povznášející a transformační zážitek. Při pohledu do ohně předejte všechny své strasti ohni. Pokud máte zdravotní, finanční či vztahové problémy předejte to ohni. Nemusíte nic říkat nahlas, jen to vnitřně odevzdejte a nechte spálit. I když Vám mysl pojede na plné obrátky, nevšímejte si toho, v té chvíli pouze se soustřeďte na oheň a odevzdání všech svých bloků a problémů. Poté se ucítíte najednou lehčí, jako kdyby Vám spadl kámen ze srdce, šťastní a volní. Poté si přejte to, co potřebujete, rozbijte kokos a vypusťte tím své přání do stvoření.
 
JAK TO PROBÍHÁ:
I když úkonů, které se při samotném ohni děje mnoho, každý má hluboký symbolický význam. Je krásné je v průběhu toho pozorovat a sami ve svém nitru hledat.
Nejprve zasedneme kolem ohniště, pozdravíme se a proběhne pár vět na začátek. Poté otevřeme prostor a naše srdce společnýmiochrannými mantrami z palmových listů, které přitahují různé aspekty božství, anděly a právě i sílu Božské Matky k naší ochraně po celou dobu procesu. Následně si společně přiložíme jeden po druhém kokos na třetí oko a vložíme do něj společné přání nás všech. Na tento kokos bude následně umístěn plamen, kterým bude zapálený oheň a naše přání s kokosem rozbito a vpuštěno do stvoření.
V průběhu posvátné ohňové půdži jsou recitovány tisíce let staré mantry z palmových listů. Pokud je neznáte, není v tom žádný problém, jen v tichu posloucháte a necháváte se odevzdat ohni a díky němu transformovat.
Do ohně jsou přidávány postupně 9 druhů koření, květin, ovoce i semen stejně jako ghí, proto oheň opravdu překrásně hoří a můžeme cítit jeho posvátnost a sílu. Po skončení části manter následuje čas, aby si každý z účasntíků vzal svou červenou růži, přiložil si ji na třetí oko a odevzdal jí všechnu negativitu, problémy či bloky, které jej tíží. Následně tuto růži vhodí do ohně. Poté již čistý člověk si může přát své osobní přání. Vezme si svůj kokosový ořech a vloží do něj své hluboké přání své duše a následně jej rozbije o kámen a vhodí do ohně.
 
Na úplném konci ohně si rozdáváme ještě prašád (něco dobroučkého na zub, čím i přímo si překrásnou energii, kterou jsme vybudovali zajíme a uložíme do těla), ochranné provázky na zápěstí a obcházíme 9x oheň a vědomě si bereme tuto energii domů a pročišťujeme si s ní auru a posilujeme své ochranné kruhy,
Toto byl jen drobný přehled nejdůležitějších bodů, ze kterých se ohňový posvátný rituál skládá.
 
CO SI MÁM PŘINÉST:
V rámci mechanismu "dávám, abych mohl přijímat" je důležité, abyste si donesli svůj vlastní hnědý kokosový ořech, ve kterém šplouchá voda a také červenou růži a 2 vonné tyčinky. Tyto suroviny vybírejte s vědomím, že je to dárek od Vás pro božství.
 
KAM MÁM PŘIJÍT:
Akce se koná v Brně, v městské části Jundrov.
 
MŮŽE SE ZÚČASTNIT KAŽDÝ:
Každého účastníka všech svých setkání osobně vybírám, proto se mi prosím ozvěte mailem nebo na FB do zpráv.
 
MUSÍM SI SVÉ MÍSTO REZERVOVAT:
Ano, prosím vždy dejte s alespoň týdením předstihem vědět, že se chystáte. Je potřeba vše zkoordinovat tak, abychom se všichni vešli 🙂
 
TĚŠÍM SE NA VÁS!
 
S láskou, Baru.
 
 
 
 

Koupit za: 504
Srpen 2017

Kecací setkání

Moji drazí studenti Univerzity Duše, srdečně Vás zvu ke společnému setkání.
Kecací setkání (satsang) bude probíhat od 14:30. Každý bude mít možnost sdílet své pocity, prožitky i zážitky a také se zeptat na vše, co momentálně je pro něj aktuální.
Dopoledne budeme s přihlášenými studenty vařit pro lidi bez domova

P.S.: kdo chce přinést něco na zub, klíďo může.
Omlouvám se dětem, ale akce je bez dětí ať se můžete uvolnit, zrelaxovat a posdílet.

Červenec 2017

Gurupurnima

Moje drahé božské duše,

9.7. 2017 je Gurupurnima. Srdečně Vás zvu na prožití tohoto výjimečného času.

Ve 12 hodin proběhne árathí.

12-13:30 přednáška na téma Gurupurnima - co to je a jak tento čas využít

Od 13:30 - 15 hodin společná meditace

16:00 - Ohňová ceremonie, spojení s mistrem

Dále studenti druhého semestru:

17:30 - 18:30 - Tepání janer

19:00 - 20:00 - nabíjení janter čakry lůna u ohňové púdži

Studenti prvního semestru odcházejí po skončení ohňové púdži.

Studenti druhého semestru si domů odnesou vytepanou čakru lůna, kterou doporučuji pověsit nad postel.

Časy jsou orientační, následujeme energii 🙂

Ceny:

Veřejnost: 504 Kč pro veřejnost program od 12:00 - skončení ohňové ceremonie

Studenti 2. semestru: 1008 Kč pro studenty 2. semestru (v ceně jsou i měděné pláty, na které se budou jantry tepat)

Červen 2017

Matka a dítě – 3. část Čakra lůna

Moje drahé božské duše,

srdečně Vás zvu na třetí setkání v procesu Čakry lůna. Tentokrát budeme probírat mechanismus Matka a dítě tak, jak byl popsán v palmových listech.

Program:

Začátek 10 hodin - přednáška

12-13 árathí, obídek

předpokládaný konec kolem 17 hodin, popř. dáte sdílení a otázky.

Proces Osobní mantra

Moje drahé božské duše,
ráda bych Vás pozvala k rituálu, při kterém si budete moci nacítit esenci své duše a vybrat si mantru, která s ní energeticky rezonuje. Tato mantra Vás následně bude chránit, vibruje silou celé Vaší duše a nese v sobě kapacitu všech duchovních technik, které jste kdy dělali. Je to takové obrovské úložiště Vaší meditační energie, do kterého se může napojit, když budete potřebovat.
Osobní mantra je více než jméno na naší duchovní cestě - je to velmi tajná esence naší duše, která nás vede dál a projevuje ve stvoření naši podstatu plným způsobem.
Na tuto akci je potřeba se nejprve přihlásit mailem na adresu: barbara@univerzitaduse.cz.

Ohňová púdža na spálení vnitřních iluzí

Moje drahé božské duše,
srdečně Vás zvu na velmi silnou úplňkovou ohňovou ceremonii.
Na této ohňové ceremonii odložíme všechny zmatky, všechny naše iluze, které nás oddělují od naší celistvosti a boží jednoty.
Přichází čas, kdy v sobě upevňujeme své napojení na zdroj, na naše vnitřní vedení, mistra v nás, který má vždy pravdu a vždy ví, co je pro nás správné. Tato boží jiskra v nás ovšem často bývá za záclonou iluzí, které si v životě pěstujeme nebo nevědomky držíme.
Přijďte na posvátný oheň, při kterém spálíte tyto vrstvy iluzí a budete moci prožít posun Vašeho vědomí do jeho krystalicky čisté jednoty.
 
Na ohňovou ceremonii přijďte včas, přineste si červenou růži a hnědý živý (šplouchá v něm voda) kokos.
 
P.S.: Víte, že každá ohňová ceremonie je trošinku jiná a v této se připravte, že všechny své iluze, připoutanosti i chtíče budete pojmenovávat a pálit v ohni. Také doporučuji si vyhradit celý víkend na relax a postupné strávení nové energie.

Aury

Moje drahé božské duše,
 
zvu Vás na dvoudenní prožitkový seminář zaměřený na otevření našeho vnímání energií kolem nás.
 
V sobotu (příjezd do centra Univerzity Duše v Brně - přesnou mapu dostanete mailem) se budeme učit malovat automatickou kresbu. Naučíme se nacítit, dovolit si vidět struktury, otevřít naše vnímání a vědomí natolik, abychom dokázali namalovat energetickou strukturu kohokoli i na dálku. Povím Vám zákonistosti automatické kresby, jak ji kreslit, kdy a komu. Jak sami sebe skrze ni léčit, jak léčit druhé, popř. jakou živnost pro to zvolit apod.
Na tento den si vezměte pastelky a ořezávátko. Pokud budete chtít i svůj duchovní deník či zápisník na poznámky.
 
Pro mimobrněnské je možnost přespání - ovšem, prosím, nahlašte mi to dopředu. Máme pouze omezený počet míst.
 
V neděli bychom se naučili aury cítit a vidět, ale musíte mi slíbit, že nebudete na sebe tvrdí a přijdete se zvědavostí a radostí si užít společný čas a nebudete mít na sebe žádná očekávání.
Byl by to společný workshop, kdy byste si mohli zkusit nacítit energii druhých, kde končí a začíná jejich energetické pole, z jakých částí těla jdou jaké vibrace a jak je cítit a také v druhé části odkud komu vychází jaké světlo a jak je vidět a také jak je nevidět. Já osobně dodržuji pravidlo, že se dívám pouze na své studenty a jen když pracuji. Neposuzuji svou rodinu ani přátele, protože to vnímám jako vstup do jejich osobní zóny a proto se naučíme také velmi důležitou schopnost - jak to vypnout a jak zůstat normální.
 
Cena za oba dny včetně drobného občerstvení je 2000Kč
Budu moc ráda, když se nahlásíte za zaplatíte příspěvek co nejdříve, nejpozději týden předem.
Moc se na Vás těším a doufám v krásné počasíčko, aby bylo nádherně vidět a všichni jsme si to moc a moc užili <3

Květen 2017

Požehnání

Mé drahé božské duše,
čím dál více začínám cítit, jak mnoho z nás potřebuje energeticky popostrčit. Jak potřebujete otevřít oči a začít se dívat jinak. Já také kdysi jsem potřebovala, aby mi někdo ukázal mě samotnou a navedl mě energeticky na správnou cestu, na mou cestu. Je mi ctí, že nyní toto stejné mohu zprostředkovat dalším.

19.5.2017 budu pro Vás k dispozici na krátký daršan. Tedy každý, kdo by rád si přišel pro energii, může přijít. Energetický přenos probíhá skrze oční spojení a palec na třetím oku.

Akce je vhodná i pro děti.
Akce za dobrovolné příspěvky.

Proces Čakra lůna – 2. část

Moje drahé božské duše,

srdečně Vás zvu na druhou přednášku Čakry lůna.

Tentokrát si budeme předávat samotný proces Čakry lůna - tedy všechny mantry a budeme se také učit kreslit i jantru. V této části si také budeme vykládat o rituálech ve vztazích a o mechanismu vztahů, včetně mechanismu partnera duše, kdo to je a jak ho vytvořit.

Těším se na Vás! Tato část bude obsáhlejší, proto si vemte na odpoledne malou svačinku 🙂

Program:

10 hodin začátek

12- 13 hodin árathí a obídek

14-17 hodin přednáška

18-19 hodin společné kreslení jantry

předpokládaný konec je ve 20 hodin.

Kruh posvátného ženství

Moje drahé božské ženy,

první kruh posvátného ženství byl natolik nádherný, že jsem se rozhodla z tohoto experimentu udělat tradici a srdečně Vás zvu na druhý kruh posvátného ženství. Můžete se těšit na společné sdílení v kruhu žen, procítění energie ženství, na nová přátelství a procítění sesterství - jak každá žena na této planetě je sestrou té druhé bez pomluv, zášti či posuzování. Pouze v lásce a porozumění.

V druhé části si také zatančíme na louce při dynamické meditaci, tak doporučuji si vzít nádherné dlouhé sukně.

Děti vítány.

Koupit za: 306
Duben 2017

Proces čakra lůna – 1. část

Moje drahé božské duše, které máte ukončený Proces Pěti elementů,

srdečně Vás zvu na první přednášku druhého semestru.

Budeme se bavit o tajemství tvoření, o cestě duše, když přichází na svět a tajemství cyklu zrození. Budeme také probírat důvody, proč se musíme vracet do zdroje a jak to udělat.

Program:

V 10 hodin začátek - přednáška

Ve 12 hodin árathí, hodinka na oběd v centru

13-16 hodin přednáška

16-17 hodin meditace, odpovědi na otázky

Světlo za mír

Drahé božské duše,
znovu Vás velmi srdečně zvu k celosvětové modlitbě za mír a lásku na planetě. Staňte se bezpodmínečnou a všeobjímající láskou a zažehněte světla za rozkvět planety Země.
Svoláváme všechny lidi a komunity lidí po celém světě, aby se spojili u svíce v modlitbě a meditaci za mír. Všechny božské duše nastavené na lásku si přejí, aby se v srdcích většiny probudily síly dobra, hřejivé lásky a zářivého světla. Po zažehnutí svící spojíme všichni svou sílu záměru a pošleme obrovskou světelnou vlnu energie kolem planety, aby zklidnila negativitu a uvedla nás do nového roku a nového věku míru.

Svět potřebuje Tvé světlo!
Naše prosba je jednoduchá.
Zapalte si svíci a připojte se k naší modlitbě za mír:

“Kéž je na planetě mír a láska pro všechny.”

 

Kruh posvátného ženství

Moje drahé božské ženy,
 
S radostí v srdci pořádám první posvátný sesterský kruh v Brně!
 
Přijďte si procítit své ženství.
S láskou a porozuměním zveme všechny matky, sestry, vnučky, babičky, dcery - všechny ženy, které chtějí vědomě prožít svou sílu a pocítit sílu posvátného ženství. Zveme Vás do kruhu žen, ve kterém žárlivost, soutěžení, porovnávání, drby, pomluvy a povyšování jsou léčeny a transformovány v lásku, porozumění, jemné sdílení, radost, upřímnou přejícnost a jednotu.
 
Akce se koná 9.4.2017 v centru Univerzity Duše v Brně.
Můžete se těšit na společné sdílení, nová přátelství, společnou vedenou meditaci a mnoho dalšího.
 
Děti vítány (včetně malých princů). Jsou naší součástí. Budou si hrát na zahradě - program pro děti není zajištěn.

Koupit za: 108

Živé vysílání – Jak do svého nitra

Moji drazí studenti Univerzity Duše,

Často se mi hromadí od Vás dotazy, co si myslím, že je právě teď pro Vás správné. Na této cestě, na kterou jste se vydali Vás učím mistrovství - tedy učím Vás jak vše najít v sobě tak, abyste již nepotřebovali žádné další návody, žádné další cesty a vystačili si s touto jedinou - s tou Vaší do Vašeho nitra.

6.4.2017 od 21 hodin se na Vás těším v živém vysílání o této cestě k vnitřním odpovědím na Vaše otázky.

Zazní tipy a triky jak na to - zazní tedy proč nebýt hledajícím, ale proč být nacházejícím a jak.

Předpokládaná délka semináře je 1 hodina a budete mít k dispozici opět záznam z přednášky, kdo byste nemohli se připojit. Tato akce je určena pro všechny studenty Univerzity Duše bez výjimky 🙂

 

Březen 2017

Prastará védská ohňová ceremonie

Sledování ohňové půdži je velmi silný, povznášející a transformační zážitek. Při pohledu do ohně předejte všechny své strasti ohni. Pokud máte zdravotní, finanční či vztahové problémy předejte to ohni. Nemusíte nic říkat nahlas, jen to vnitřně odevzdejte a nechte spálit. I když Vám mysl pojede na plné obrátky, nevšímejte si toho, v té chvíli pouze se soustřeďte na oheň a odevzdání všech svých bloků a problémů. Poté se ucítíte najednou lehčí, jako kdyby Vám spadl kámen ze srdce, šťastní a volní. Poté si přejte to, co potřebujete, rozbijte kokos a vypusťte tím své přání do stvoření.

TĚŠÍM SE NA VÁS!

Únor 2017

Iniciace do procesu Kapacita duše

Moje drahé božské duše,

velmi ráda se spolu s Vámi přidávám do měsíčního procesu vytvořeného nezivkovkou Kaleshwar e.v.. Počítejte s tím, že po krásné hómě Světlo za mír se ještě energeticky napojíme do nového procesu Kapacita duše  - překročte strach a nasajte vnitřní mír se společným sankalpam. Protože pro tento proces budete potřebovat i osobní mantru, tak se poté odebereme do chatičky, kde přijdete na to, která je ta Vaše.

Těším se na Vás!

Světlo za mír

Drahé božské duše,
srdečně Vás zvu na další úplňovou meditaci za mír a lásku na naší planetě. Přijďte na starý védský ohňový rituál nebo se připojte doma se svíčkou ve společné modlitbě:

Kéž je na planetě mír a láska pro všechny.

Kapacita Duše – překročte strach a nasajte vnitřní mír

Moje drahé božské duše, které jste se přihlásily na program od kaleshwar.cz. Připomínám rozpis zážitkových setkání. Já se s Vámi uvidím určitě tedy 11.2. - iniciace (Judrov) a 24.2 - Šivarátrí v novém centru Kalešvár Brno a 12.3. - po hómě sdílení zážitků z programu.

Těším se na Vás!

  • Sobota, 11.02.: Úplňkový proces a začátek sádhany
  • Neděle, 12.02.: Telesatsang s Tatyannou (v německém jazyce)
  • Středa, 15.2.: Telesatsang s Hanou (v českém jazyce)
  • Neděle, 19.02.: Telesatsang s Tatyannou (v německém jazyce)
  • Úterý, 21.2.: Telesatsang s Hanou (v českém jazyce)
  • Pátek, 24.02.: Skupinový proces na Mahá Šivarátri a energetická dálková transmise
  • Neděle, 26.02.: Novoluní
  • Neděle, 05.03.: Telesatsang s Tatyannou (v německém jazyce)
  • Čtvrtek, 09.03. Telesatsang s Hanou (v českém jazyce)
  • Neděle, 12.03.: Úplněk, závěr kurzu

Leden 2017

Načerpání zemských kvalit

Milé božské duše, srdečně Vás zvu na akci, která Vám přinese zemské kvality. Protože na Univerzitě Duše jsou lidé, kteří v sobě otevřeli napojení na tuto léčivou sílu Matky Země, s potěšením Vás zvu na akci, kde ji skrze ně můžete načerpat. Akce je tedy určena pro žáky Univerzity Duše k ošahání si svých nově nabitých darů a také pro veřejnost k zažití esence a kvalit zemského elementu.

Svámí má narozeniny

Právě narozeniny božské duše jsou úžasnou chvílí, kdy se všichni můžeme velmi silně spojit s daným světcem a obdržet do své duše esenci jeho velikosti, radosti i lásky. Je to také čas, kdy můžete okusit ono otevřené mistrovo vědomí a stát se všeprostupující vibrací jeho lásky.

Prosinec 2016

Světlo za mír

Drahé božské duše, je mi velkou ctí Vás pozvat na celosvětovou akci Světlo za mír. Zasedněte s námi k posvátnému ohni a přidejme se k obrovskému počtu dalších lidí ze 44 zemí světa ve společné modlitbě za mír. "Kéž je na planetě mír a láska pro všechny." Jste srdečně zváni k tomuto rituálnímu ohni. Buďme světlem, které chceme vidět kolem sebe.

Vánoční program

Moje drahé božské duše,

zvu Vás na Vánoční program - večerní společné meditace od 21.12 do 8.1. s energií lásky a jejím prožitím.

Vánoční setkání Univerzity Duše

Moji drazí studenti Univerzity Duše,
ráda bych Vás pozvala na Vánoční setkání. Je určeno také pro Vaše děti a také pro blízké, kteří by rádi do Univerzity nastoupili. Těším se na nás! Moc si užívám blízkost Vás všech ♥

Listopad 2016

Hóma

Moje drahé božské duše, je mi ctí Vás pozvat na starý védský ohňový rituál zvaný hóma konaný v Brně. Hóma v nás pročišťuje naše bloky a oheň má tu úžasnou vlastnost, že plní přání. Těším se na Vás!

Koupit za: 500

Úvodní seminář

Už Vám zase padá svět na hlavu? Už si zase říkáte, tohle je prostě moc, tohle už nedám? Chcete slyšet příběh, který již inspiroval desítky lidí ke změně a sebeuvědomění? Povím Vám svůj životní příběh, na kterém si ukážeme základní mechanismy fungování energie a základní duchovní zákony. Podělím se s Vámi o tom, jak jsem si vytvořila svůj život bez zbytečných iluzí, strachů a pochyb. Jak žít vědomý a šťastný život. Jak si správně přát a co udělat proto, aby se nám přání a to jak materiální, tak duchovní začala plnit. Zajímá Vás, jak se dostat do klidu? Do stavu nula? Také se Vám střídají nálady a je to otravné? Chcete pochopit ten mechanismus a kulisy života? Povíme si také více o zázračných palmových listech, ze kterých čerpám svoji moudrost. Tyto semináře jsou jedinečné zvláště z toho důvodu, že jsou neopakovatelné. Pro každého je jiný a každý si v průběhu něj přijde k odpovědi na tu svou otázku. Závěrem bude krásná meditace.

Koupit za: 500

Společná meditace s mantrou éteru

Moji drazí studenti Univerzity Duše, je mi velkou ctí Vás pozvat na společnou meditaci s mantrou éteru. Tato meditace má velký význam pro Vaši duši a to hlavně z toho důvodu, že se dělá skupinově, tedy má větší sílu. Vzpomínáte na příběh o 3 prutech?

Říjen 2016

Přednáška na festivalu Miluj svůj život

Přijďte si poslechnout mé vyprávění o palmových listech na festival Miluj svůj život v Praze. Budu vyprávět nejen o starodávné moudrosti, která je na palmových listech popsána, ale také o mých vlastních zážitcích a zkušenostech s léčením, touto energií a také zázraky. Máte se na co těšit!

Sdílení zážitků z Navarátri

Drazí účastníci programu Navárátri 2016, protože Festival Božské Matky (Navarátri) byl silně transformační program, nabízím Vám možnost své úchvatné zážitky a prožitky sdílet na společném setkání. Také zde bude možnost osobní konzultace se mnou ohledně Vašich nových životních změn či transformace Vašeho života. Těším se na Vás mé drahé božské duše!

Navarátri

Navarátri je festivalem Božské Matky. Právě ona je matkou všech duší ve vesmíru. Nepatří k žádnému náboženství, jedná se o tvořivou sílu a prazáklad veškerého bytí. Ona je tajemstvím, ze kterého jsme se zrodili a do kterého se opět vracíme. Božská Matka je sama přírodou, je ukryta za pěti elementy. Je jejich hybnou silou. Ona velmi dobře ví, jak se má o své děti starat. Pochopte ji a její iluze a budete žít v harmonii, míru a skutečné lásce.

V rámci tohoto festivalu se budeme vědomě skupinově napojovat na její tvořivou sílu a žádat ji o omytí našich bloků a odseknutí negativity. Festival bude probíhat od 1.10 do 10.10.

Po dobu 9 dní zažijete každý večer půl hodinovou skupinovou meditaci v pohodlí svého domova
Základní vědomosti o Božské Matce budou předávány jako online program - každý den uvidíte nový příspěvek ve svém účtu.
Dostanete nový kanál na spojení s ní, který můžete používat dále pro čištění negativity, odseknutí a pochopení jejích iluzí
10.10 bude organizována hóma (stará védská ohnivá ceremonie) na spálení karem a pročištění negativity.

Září 2016

Abišek

Moji drazí studenti Unvierzity Duše,

srdečně Vás zvu na zážitkovou akci k procítění vodního elementu.