Světlo za mír

Drahé božské duše,
k minulé akci Světlo za mír na Silvestra se připojilo 1531 míst ve 68 zemích světa! Akce byla natolik nádherná a láskyplnná, že jsme se rozhodli ji zopakovat. Připojte se sami doma s modlitbou u svíčky, přijďte za mnou na ohňový rituál nebo se podívejte na živý přenos ohně z Kalifornie.

Staňte se bezpodmínečnou a všeobjímající láskou a zažehněte světla za rozkvět planety Země.
Svoláváme všechny lidi a komunity lidí po celém světě, aby se spojili kolem posvátného ohně v modlitbě a meditaci za mír. Všechny božské duše nastavené na lásku si přejí, aby se v srdcích většiny probudily síly dobra, hřejivé lásky a zářivého světla. Po zažehnutí svící, krbů či rituálních ohňů spojíme všichni svou sílu záměru a pošleme obrovskou světelnou vlnu energie kolem planety, aby zklidnila negativitu a uvedla nás do nového roku a nového věku míru.

Svět potřebuje Tvé světlo!
Naše prosba je jednoduchá.
Sejděte se u ohně či svíčky a připojte se k naší modlitbě za mír:

“Kéž je na planetě mír a láska pro všechny.”

Prosím, rozšiřte tuto krásnou zprávu a modlitbu všem svým známým a přátelům, sdílejte ji, pokud můžete či dejte - zúčastním se - a vyberte si sami podle Vašeho uvážení, jakým způsobem se chcete zapojit.

Čeho se tedy můžete stát součástí?
Na únorový úplněk 12.2. budou po celé Zemi zapáleny ohně a svíce přitahující pozitivní vibrace na naši planetu, aby se mohla šířit láska, světlo a mír do srdcí všech bytostí. Ty pak, nabité nádhernou světelnou energií, mohou šířit vibrace míru a lásky do všech světových stran. Půjde o staré ohňové rituály, rozhořené krby či pouze zapálené svíce u Vás doma. Připojte se i Vy do společného krásného záměru!
Jakým způsobem se tedy můžete do akce zapojit?
Můžete:
- Zapálit svíci
- Zúčastnit se ohňové púdži ve svém okolí
- Připojit se online k živému přenosu na stránkách http://www.pujasforpeace.org/ (živého přenosu ohňové púdži z centra Divine Lineage v Kalifornii) – 12.2 od 22:00 do 03:00 13.3.2017

Všechny způsoby zapojení budou mít za cíl jediné – univerzální modlitbou za mír posílit lásku na této planetě a začít s jejím postupným uzdravováním.
Děkujeme všem, kteří se stanou součástí velkolepého tvoření energie lásky a míru.