Svámí Kaléšvar Džajanti

Dr. Srí Sai Svámí Kaléšvar

Svámí Keléšvar byl nadpřirozeným světcem. Za svůj krátký život předvedl nespočet léčení i zázraků. Byl jedinečným právě v tom ohledu, že to, co uměl, učil i své žáky a jeho posláním bylo na planetě vytvořit božskou linii mistrů (úžasných duchovních učitelů a léčitelů), kteří následně také budou pomáhat svým žákům, aby okusili sladkost Boha a mohli skrze něj opět dojít k mistrovství. Za svůj život se Svámí Kaléšvar dotknul srdcí tisíců lidí na planetě. Přijďte se spojit s jeho energií a nasát onu sladkost a lehkost sdílení radosti.

Před Bohem, jakmile znáš tu správnou formuli, ten správný kanál, je všechno možné.

Svámí Kaléšvar

Bylo úžasné pozorovat, jak tento úžasný nadpřirozený světec byl stále pořád člověkem. Byl jedním s námi všemi. Chtěl, abychom toto pochopili. Jako studenti, kteří jsme přijížděli na programy nebo se s ním vídali, jsme zažili tu neskonalou sladkost bytí s ním v radosti. Tato jeho neuvěřitelná veselost, hravost a lehkost byla tak neuvěřitelná!

Přijďte nasát esenci jeho bytí právě v době jeho narozenin 8.1.2017 od 10:00 hodin v centru Univerzity Duše.

Právě narozeniny božské duše jsou úžasnou chvílí, kdy se všichni můžeme velmi silně spojit s daným světcem a obdržet do své duše esenci jeho velikosti, radosti i lásky. Je to také čas, kdy můžete okusit ono otevřené mistrovo vědomí a stát se všeprostupující vibrací jeho lásky.

Program:

10:00 hodin - zazpívání bhadžanů věnovaných Svámímu Kaléšvarovi

11:00 hodin - sdílení pár krátkých příběhů o Svámím (jeho neuvěřitelné šaktipády vodou, jeho vtípky na náš účet apod)

12:00 - 12:30 hodin - meditace se Svámího osobní mantrou

Časy jsou orientační.

Kdo by chtěl se přidat mimo studentů Univerzity Duše, pak za poplatek 500 Kč.