Načerpání zemských kvalit

Moje drahé božské duše,
přináším Vám unikátní možnost přijít si doplnit element země. Studenti Univerzity Duše, kteří již v sobě pročistili a nabili zemský element mají nyní kapacitu Vám tuto esenci předat.
Pokud tedy cítíte, že jste:
- nestálí
- nevyrovnaní
- máte pocit, že stále někde a v něčem lítáte
- toužíte se konečně postavit pevně nohama na zem
- Vaše zdraví (fyzické tělo) stojí za prd
- Vaše prosperitní stránka není úplně ideální
- schází Vám zázemí a pocit jistoty
- nemáte pocit štěstí
- jste rychlí jako šíp a toužíte po zklidnění

Tak toto všechno je nevyrovnaný element země. Pokud byste rádi přišli zakusit, jaké to je, když někdo Vám tyto hodnoty přidá, jste vítáni.

Jak akce bude probíhat?
V Univerzitě Duše jsou lidé, kteří by rádi pomohli ostatním a ošahali si dary, které v sobě aktivovali. Zároveň i existují lidé, kteří po tomto velmi touží a chtějí zakusit onu esenci klidu, míru, štěstí, harmonie, jistotu a uzemnění. Proto když přijdete na tuto akci, dostane se Vám obdržení této energie, této esence. Energetický přenos probíhá dotykem palce na oblast třetího oka (střed čela).

Co mám svému přírodnímu léčiteli donést jako dakšínu (energetické vyrovnání)?
Protože v mém učení je důležité, abychom nevytvářeli si energetické dlužníky, tedy abychom si nevytvářeli lidi, kteří nám budou jakkoli zavázáni a tedy dlužni, je vhodné přinést svému pomocníkovi na Vaší cestě, něco, co by ho potěšilo. Mně osobně nepřijde vhodné platit penězi, ale nechám to na Vás.

Kdo by rád chtěl přijít, nechť mi dá vědět, protože místa jsou omezená prostorem v centru Univerzity Duše.

swami-shaktipat