Co je čakra lůna?

Čakra lůna je sídlo naší duše. Je to místo, odkud pochází všechna naše tvořivá síla. Každá duše má své lůno, odkud její energie přichází. Každý se s tímto zdrojem můžeme spojit. Pokud na této cestě leží nějaká vyrušení ať už karmická nebo partnerská, je potřeba je s láskou odložit, aby již nám nestály v cestě k našemu zdroji. Mají ji muži i ženy a nenachází se tak jako jiné čakry v těle, byť je s ním spojená. V tomto lůně jsme napojeni na posvátné lůno samotné Božské Matky - Matky přírody, která skrze nás může tvořit. Je to místo, skrze které přichází na svět zázračná síla. Pradávní rišiové zjistili, že právě skrze čakru lůna přicházíme k našemu vnitřnímu tichu.

K naší čakře lůna můžeme získat vědomý přístup a pročistit toto místo od karem a vyrušení natolik, že se stane chrámem. Skrze pročištěnou čakru lůna se poté stáváte bytostmi bezpodmínečné lásky a vědomými tvůrci své reality. Roznášíte poselství lásky, míru a harmonie všude, kam půjdete.

Mechanismus karem v čakře lůna

Naše duše si s sebou nese za množství životů všechny následky svých činů. Nic se ve stvoření neděje náhodně a proto ani naše akce nezůsávají bez opětovného zrcadla reakcí. Čakra lůna všechny naše akce uchovává. Je tedy místem, ve kterém se hromadí naše karmy za všechny naše životy. Pokud čakru lůna pročišťujeme, tyto nánosy karem omýváme a osvobozujeme se od nich.

Mechanismus partnerství

Čakra lůna neuchovává pouze karmy, ale také všechny naše sexuální spojení. Toto platí o mužích i o ženách. Pokud naše spojení na dřívější partnery nepročistíme, stále k nám jejich energie proudí a vyrušuje nás na naší cestě. Proces Čakry lůna je úžasný i v tom, že nás učí chování v partnerství a budování bezpodmínečné lásky.

 

Matka a dítě

Matka sehrává ve stvoření zcela jedinečnou úlohu. Dokáže tvořit nový život skrze své lůno. I když čakru lůna mají muži i ženy, ženy mají úžasný dar s ní zacházet a skrze ni tvořit. V rámci učení Čakry lůna se budeme také věnovat tomu, jak pomoci ženám na jejich duchovní cestě v mateřství a také jak se matky mohou stát léčiteli svých dětí.

 

Jak kurz probíhá?

Kurz má dvě hlavní části. Tou první jsou pročišťování čakry lůna v devíti sezeních s Barbarou v centru Univerzity Duše. Ačkoli samotné pročišťování trvá 9 minut, vyhraťte si na celé sezení jednu hodinu. V den, kdy přicházíte na pročištení čakry lůna nepijte alkohol, nejezte maso ani pokud možno nekuřte. Stejné pravidlo platí i pro den před i po. Po každém našem sezení pak najdete mé poznámky v listu konzultace.

Druhou částí je proces učení a také Vaše sádhana. Je velmi vhodné, abyste pročišťování v našich sezeních také doplnili o proces čakry lůna a tedy si ony vědomosti a praxi manter také přímo vědomě ošahali. Tímto dostanete do rukou další nástroje na různé životní situace k pomoci sobě a popř. i dál dalším lidem.

 

Proces

101 dní

Podpora

na cestě

Co není součástí kurzu:

  • Zážitkové akce